Конфіденційність

У процесі розгляду  редакція «Запорізького медичного журналу» дотримується «Єдиних вимог до рукописів, що подаються в біомедичні журнали: написання та редагування біомедичних публікацій», затверджених Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE.org), зокрема положень, що стосуються конфіденційності авторів і рецензентів.

Рукописи повинні розглядатися з належною повагою до конфіденційності авторів. При подачі рукопису на розгляд автори довіряють редакторам результати своєї наукової роботи і творчих зусиль, від яких залежить їхня репутація та кар'єра. Права авторів можуть бути порушені розкриттям конфіденційних деталей при розгляді їх рукописів. Рецензенти також мають право на конфіденційність, якої повинні дотримуватися  редактори. Конфіденційність може бути порушена, якщо буде підозра можливої несумлінності  чи обману,  але  в усьому  іншому повинна бути дотримана.

Редактори не повинні розкривати інформацію про рукописи (у тому числі про їх отримання, зміст, стан в процесі огляду, критику рецензентів чи остаточне рішення) нікому, окрім авторів та рецензентів. Це включає в себе запити на використання матеріалів для судового розгляду.

Редактори повинні ясно дати зрозуміти рецензентам, що рукописи, надіслані на розгляд, належать до привілеїв і приватної власності авторів. Таким чином, рецензенти і члени редакції повинні поважати  права, публічно не обговорювати авторів роботи, присвоювати авторські ідеї і розголошувати їх до публікації рукопису. Рецензентам не дозволяється робити копії рукописів, обмінюватися ними з іншими рецензентами без дозволу редактора. Рецензенти повинні повернути або знищити копії рукописів після подачі відгуку. Редактори не повинні зберігати копії  рукописів, не прийнятих до публікації.

Коментарі рецензентів не повинні бути опубліковані або іншим чином оприлюднені.