Галузь та проблематика

Медицина і фармація

У «Запорізькому медичному журналі» публікуються статті про оригінальні дослідження; аналітичні огляди з сучасних проблем медицини і фармації (крім синтезу); лекції; сучасні концепціїі технології діагностики та лікування; науково-суспільна інформація з конгресів, з’їздів, симпозіумів та конференцій; обмін науково-практичним досвідом;короткі повідомлення, замітки з практики/

До публікації приймаються матеріали, що раніше не видавалися. Не приймаються до друку раніше опубліковані чи надіслані в інші видання статті.

Не приймаються до публікації статті, присвячені питанням організації охорони здоров'я, медичної статистики, освіти, а також методичні статті. 

Подаючи  текст, автор погоджується з тим, що авторські права на неї переходять до видавця,  за умови, що стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, поширення, а також переклад статті. Передрук статей можливий лише з письмової згоди редакції та за обов’язкового посилання на «Запорізький медичний журнал».

Відповідальність за достовірність інформації й оригінальність наданих матеріалів покладається на авторів. Редколегія залишає за собою право скорочувати й редагувати статті. Відмова від публікації не обов’язково супроводжується роз'ясненням його причини й не може вважатися негативним висновком щодо наукової та практичної цінності роботи.